KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 3375100
nr 337 5100
Gravyr
1800-tal, 49x78
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 november 2004
Gravyr
nr 337 5100
Gravyr
1800-tal, 49x78
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 22 november 2004 |